Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Opel

Poleasingowe auta marki Opel – śmiałe niemieckie wzornictwo w rozsądnej cenie

Współczesne modele samochodów marki Opel zwracają uwagę śmiałym wzornictwem i zachęcają solidną technologią. Na polskich drogach jest to zresztą jedna z najczęściej widywanych marek. Nowe Ople kupują firmy i nabywcy indywidualni. Duża część nowych samochodów nabywanych w polskich salonach jest finansowana leasingiem Carefleet. Opel oferuje zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Dostępne są auta z nowoczesnymi silnikami benzynowymi, oszczędnymi dieslami, a także nowoczesne i ekologiczne hybrydy czy auta elektryczne. Dużym zainteresowaniem polskich klientów cieszą się większe i mniejsze samochody osobowe Opel, w tym SUV-y i crossovery oraz samochody użytkowe.

Samochody Opel – poleasingowe auta od pierwszego właściciela

Solidna technologia i śmiały design sprawiają, że samochody poleasingowe Opel cieszą się dużym zainteresowaniem na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Poleasingowe Ople znajdujące się w naszej ofercie to w większości samochody w przedziale wiekowym od trzech do pięciu lat, co wynika z okresu obowiązywania najczęściej wybieranych umów leasingowych. Szukając poleasingowego Opla, można zatem z łatwością znaleźć samochód, który cały czas prezentuje się nowocześnie i jeszcze długo będzie zwracał uwagę na ulicach. Warto dodać, że wszystkie poleasingowe samochody Opel dostępne w naszej ofercie to auta zakupione w polskich salonach. W trakcie trwania umów pojazdy są regularnie serwisowane. Wybór poleasingowego Opla z oferty Carefleet to zawsze bezpieczny zakup. Każdy z naszych samochodów ma sprawdzoną historię i pochodzi od wiarygodnego sprzedawcy – pierwszego właściciela.

Auta poleasingowe Opel – dlaczego warto kupować je w Carefleet?

Samochody poleasingowe Opel z asortymentu naszej firmy to auta z polskiego salonu i pochodzące od pierwszego właściciela. Wszystkie oferowane przez nas samochody mają dokładnie sprawdzoną historię. Dostępne są auta różniące się przebiegiem i stanem zużycia, dzięki czemu każdy nabywca może znaleźć odpowiedni model, dopasowany do swoich potrzeb i budżetu. Warto podkreślić, że zakup poleasingowego Opla w Carefleet oznacza dla klienta potwierdzony przebieg samochodu i wgląd w historię serwisową. Co więcej, wystawione na sprzedaż poleasingowe samochody Opel są poddawane ocenie niezależnego rzeczoznawcy w celu oszacowania ich wartości. To kolejny etap weryfikacji – wszystko po to, aby zakup poleasingowego Opla w Carefleet zawsze był w pełni bezpieczny.