Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Audi A3

Poleasingowe Audi A3 – świetny wybór dla poszukujących komfortu i odpowiedniej mocy

Niemiecka solidność stoi za sukcesem Audi A3, które po raz pierwszy zostało zaprojektowane przeszło dwadzieścia pięć lat temu – dokładnie w 1996 roku. Nie ma wątpliwości - wszyscy poszukujący wygodnego pojazdu z silnikiem o odpowiedniej mocy, a jednocześnie w rozsądnej cenie powinni wziąć pod uwagę właśnie Audi A3. Tym bardziej, że skorzystanie z oferty poleasingowej gwarantuje kupno zadbanego samochodu, ze sprawdzą historią użytkowania.

 

Poleasingowe Audi A3 – najważniejsze korzyści

Podstawową korzyścią, jaka wynika z zakupu samochodu poleasingowego, jest pewność w zakresie historii pojazdu oraz serwisowania go tylko w autoryzowanych salonach. Wynika to z reguł, jakie rządzą leasingiem, który jest swego rodzaju kupnem auta na kredyt. Jego właścicielem nadal pozostaje salon, natomiast korzystający z leasingu użytkuje samochód, uiszczając comiesięczne opłaty. Po zakończeniu okresu wynikającego z umowy leasingobiorca może wykupić auto lub zwrócić je do salonu. Auta poleasingowe Audi A3 to właśnie te pojazdy, których leasingobiorcy nie kupili, ale oddali do salonu.

Jednak w czasie trwania umowy leasingu osoba korzystająca z samochodu musi spełniać szereg warunków – w tym serwisować pojazd jedynie w autoryzowanych punktach. Dzięki temu poleasingowe Audi A3 dają gwarancję niezawodności i świetnego utrzymania – przede wszystkim pod względem technicznym, który jest kluczowy dla niezawodności pojazdu.

Krótka charakterystyka Audi A3

Audi A3 funkcjonuje na rynku od 1996 roku, kiedy to zostało zaprezentowane po raz pierwszy. Warto podkreślić, że od zeszłego roku produkowana jest już czwarta generacja tego  modelu, co z kolei jest najlepszym dowodem na to, że Audi A3 cieszy się niesłabnącą popularnością wśród miłośników motoryzacji. I nie ma się czemu dziwić, w końcu Audi A3 to przede wszystkim:

●              bogate wyposażenie, funkcjonujące obecnie w ramach czterech wersji,

●              silniki benzynowe i wysokoprężne o zróżnicowanej pojemności i mocy, pozwalający na zaspokojenie oczekiwań każdego kierowcy;

 

●              estetyczna stylistyka, odpowiednia dla najbardziej wymagających klientów.

Czwartą generację Audi A3 – zaprezentowaną wraz z początkiem 2020 roku – zbudowano na nowej, modułowej platformie. Dzięki temu Audi A3 stało się niższe, szersze i dłuższe. Obecny model charakteryzuje się także nowym nadwoziem – jego podstawowa odmiana to pięciodrzwiowy hatchback.

Auta poleasingowe Audi A3 to doskonały wybór dla użytkowników, którzy chcą wykorzystywać swój pojazd zarówno do wypraw wakacyjnych, jak i załatwiania codziennych spraw – także biznesowych.