Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Audi Q5

Samochody poleasingowe Audi Q5 – warto postawić na wysoką klasę

Gdyby przeprowadzić sondaż, w którym zadano by pytanie, jakie cechy pojazdu są najważniejsze dla kupujących, z pewnością znaczna część odpowiedzi wskazywałaby na niezawodność, bezpieczeństwo czy sprawdzoną historię. Jednak to nie wszystko – coraz częściej dla użytkowników liczy się także komfort, estetyka czy po prostu luksus. I nie ma się czemu dziwić – w końcu samochód jest nie tylko środkiem lokomocji. Dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko wygodnego sposobu na komunikację, świetnym rozwiązaniem mogą okazać się samochody poleasingowe Audi Q5. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Auta poleasingowe Audi Q5 – wysoka jakość w rozsądnej cenie

Audi Q5 to luksusowy crossover SUV, który jest produkowany od 2008 roku, a od 2017 roku można kupić drugą generację tego modelu. Łącznie – jak dotąd – sprzedano przeszło 1,1 miliona egzemplarzy Audi Q5. Warto pamiętać, że w Polsce jest to jeden z dwóch najpopularniejszych spośród pojazdów typu premium i najchętniej wybierany model Audi. I nie ma w tym niczego dziwnego – Audi Q5 łączy w sobie luksus z niezawodnością, pozwalającą na bezpieczną jazdę właściwie we wszystkich warunkach.

Do podstawowych cech charakteryzujących Audi Q5 zalicza się:

●              płyta podłogowa MLB,

●              możliwość zakupu w wersji hybrydowej,

●              Nie ma wątpliwości – Audi Q5 to po prostu bardzo interesująca opcja dla wszystkich marzących o luksusowym pojeździe.

Korzyści związane z kupnem poleasingowego Audi Q5

Poszukujący używanego Audi Q5 powinni rozważyć jego zakup w ofercie poleasingowej. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest nabycie pojazdu o sprawdzonej i udokumentowanej historii. Z tego względu, decydując się na auta poleasingowe Audi Q5, nie musimy polegać jedynie na zapewnieniach sprzedającego, ale wszystkie interesujące nas kwestie możemy sprawdzić w dokumentach leasingowych – w tym zwłaszcza w książce serwisowej. Warto pamiętać, że w ramach wykonywania umowy leasingu samochód – będący własnością salonu, a jedynie przekazany do użytkowania innemu podmiotowi – pozostaje pod stałą obserwacją. Jej przejawem jest chociażby konieczność serwisowania samochodu w autoryzowanym punkcie.

Z tego względu samochody poleasingowe Audi Q5 gwarantują właściwie stuprocentową pewność w zakresie faktycznego stanu technicznego i historii użytkowania. Skoro wcześniej pojazdy te były objęte leasingiem, właściwie nie ma możliwości ukrycia jakichkolwiek faktów związanych z ich eksploatacją. Dlatego kupujący tego rodzaju pojazd po prostu może być pewny jakości. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to jeden z najważniejszych aspektów kupna każdego samochodu – zwłaszcza luksusowego. W końcu niezawodność pojazdu zdecydowanie obniża koszty jego eksploatacji, co jest ważnym czynnikiem dla każdego kierowcy. Tym bardziej, że konieczność serwisowania samochodu wiąże się nie tylko z kosztami, ale również z poświęceniem czasu, w którym pojazd mógłby służyć jego właścicielowi.