logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Renault Talisman

Poleasingowe Renault Talisman


Produkcja Renault Talisman na rynek europejski rozpoczęła się w 2015 roku. Przestronny samochód klasy średniej można nabyć w dwóch wersjach nadwozia: elegancki sedan i rodzinne kombi.

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę użytkownika Renault Talisman, jest przestronny bagażnik, bez względu na wybrany typ nadwozia. Inną zaletą jest to, że w tym samochodzie pasażerowie mogą wygodnie podróżować na tylnej kanapie. Kolejnym atutem modelu jest bardzo wysoka jakość montażu wnętrza – kierowca nie będzie rozpraszany przez trzaskający plastik – w związku z tym na uwagę zasługują również wykorzystane do produkcji materiały dobrej jakości. Renault Talisman to pojazd o klasycznej, nienagannej stylistyce, który jeszcze przez długi czas będzie cieszył oko kierowcy. W podstawowej wersji wyposażenia Renault Talisman ma elektrycznie wspomaganą kierownicę obszytą skórą, komputer pokładowy, funkcjonalne światła LED do jazdy dziennej, tempomat, dwustrefową klimatyzację automatyczną, cyfrowe radio z czytelnym ekranem o wielkości 4,2 cala oraz 6 poduszek powietrznych.

Czy auta poleasingowe Renault Talisman da się kupić w atrakcyjnej cenie?                                


Wiele osób zastanawia się jak to możliwe, by auta poleasingowe Renault Talisman były w tak korzystnej cenie. Tym większą uwagę zwraca fakt, że spora część oferowanych modeli ma przeciętny przebieg. Wynika to z tego, że duże samochody klasy średniej są chętnie wybierane jako pojazd służbowy dla kierowników i menedżerów. Wielu z nich nie jeździ regularnie, a jeśli już, to na małe trasy, a więc poleasingowe Renault Talisman mają podobny przebieg, co egzemplarze od indywidualnego sprzedawcy. Dlaczego więc pojazdy firmowe są tańsze niż te od osoby prywatnej? Jest tak dlatego, że przedsiębiorstwa zawierają umowy leasingowe na kilka lat, po czym mogą wykupić samochód bądź zmienić go na nowy, decydując się tym samym na kolejny leasing. Sprzedawcy komercyjni biorą pod uwagę fakt spadku ceny auta w ciągu pierwszych 3 lat. Osoby nieprowadzące działalności, które sprzedażą pojazdu zajmują się tylko kilka razy w życiu, niejednokrotnie przeciwstawiają się tak wysokiej stracie na wartości.

Samochody Renault Talisman poleasingowe – zalety


Samochody poleasingowe Renault Talisman zachwycą nabywcę:

●              krajowym pochodzeniem – większość pojazdów zakupionych w ramach leasingu pochodzi z polskich salonów,

●              opinią rzeczoznawcy – dołączona do oferty informacja dotycząca stanu technicznego pozwala na przemyślany i bezpieczny zakup,

●              elastycznymi formami finansowania zakupu – samochody poleasingowe Renault Talisman można nabyć za gotówkę, na raty czy w ramach leasingu,

●              udokumentowaną historią pojazdu – kilkuletnie auta miały dotąd jednego właściciela i były regularnie serwisowane, zatem bez najmniejszego problemu można sprawdzić, jakie zdarzenia wynikły podczas użytkowania pojazdu,

●              atrakcyjnymi rocznikami – pojazdy zakupione w ramach leasingu często wracają do obiegu już po kilku latach, dlatego normą są oferty samochodów w wieku 3–4 lat.

Inwestycja w samochody Renault Talisman poleasingowe to sposób na zakup wygodnego i dużego auta w rozsądnej cenie. Zachęca również możliwość odliczenia podatku VAT dla przedsiębiorców będących czynnymi podatnikami.