logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volvo XC 60

Auta poleasingowe Volvo XC60


Volvo XC60 jest produkowane od 2008 roku, a od tego czasu szwedzki koncern wypuścił 2 generacje tego modelu. Podobnie jak we wszystkich nowych samochodach marki, i tutaj zastosowano światła LED w kształcie młota Thora. Nawiązanie do nordyckiej mitologii to jeden z elementów łączących wszystkie szwedzkie modele ostatniej generacji.

Volvo XC60 to nie tylko nowoczesne i dynamiczne auto, ale także pojazd pełen technologii wzmacniającej bezpieczeństwo jazdy.

Z jakich powodów coraz więcej osób wybiera samochody Volvo XC60 poleasingowe?


Szwedzkie pojazdy typu SUV zyskały ogromną popularność, jednak kupno takiego modelu w salonie może być nie lada obciążeniem dla budżetu. Ciekawą alternatywą są egzemplarze poleasingowe Volvo XC60. Oto ich zalety:

1.             Niższa cena.

Można zaobserwować różnicę rzędu 15–20% pomiędzy ogłoszeniami aut poleasingowych Volvo XC60 a podobnych wystawianych przez komisy lub osoby prywatne. Taka sytuacja często wynika z tego, że sprzedawcy nie biorą pod uwagę straty wartości, która dotyka każdy samochód w pierwszych 3 latach po rejestracji – przeciętnie specjaliści szacują, że auto traci nawet 50% od pierwotnej ceny. Ponadto często powtarzany jest pogląd, jakoby pojazdy służbowe nie były tak samo szanowane, jak te używane prywatnie. Trudno się z tym zgodzić, gdyż przedsiębiorstwo biorące nowy samochód w leasing musi przestrzegać warunków leasingodawcy, a jednym z nich jest serwisowanie w ASO i regularne przeglądy. Nie zawsze można to samo powiedzieć o pojazdach zakupionych w inny sposób.

2.             Pewne pochodzenie.

Wybierając egzemplarze poleasingowe Volvo XC60, masz pewność, że zostały zakupione w polskim salonie samochodowym. Dlaczego ten czynnik jest istotny? Otóż krajowe auta są znacznie rzadsze na rynku wtórnym, przez co ich wartość wzrasta. Ponadto łatwiej zweryfikować historię pojazdu, zwłaszcza, że w większości samochody poleasingowe Volvo XC60 miały tylko jednego właściciela.

3.             Młody wiek.

Dobry rocznik ma duży wpływ na wartość pojazdu. Warto pamiętać, że oferowane auta poleasingowe Volvo XC60 często nie mają więcej niż 5 lat. Dzięki temu można zakupić całkiem młody samochód w doskonałym stanie technicznym.

To tylko kilka plusów, z których skorzystają osoby inwestujące w samochody Volvo XC60 poleasingowe.

Czy inwestycja w samochody poleasingowe Volvo XC60 to słuszna decyzja?


By ocenić, czy inwestycja w auta poleasingowe Volvo XC60 jest dobra, należy najpierw określić, jakie wartości przyświecają klientowi przy poszukiwaniu samochodu. Jeśli cenisz sobie zakup bez ryzyka wad ukrytych i w atrakcyjnej cenie, to trudno o lepszy wybór.