logo Carefleet
OBSERWOWANE ZAREJESTRUJ SIĘ ZALOGUJ SIĘ

Pojazd został poprawnie dodany do Obserwowanych.

Pojazd został poprawnie usunięty z Obserwowanych.

Wystąpił błąd. Nie udało się dodać pojazdu do Obserowanych.

Pojazdy zostały usunięte.

Pojazdy zostały przepisane.

Filtruj
Filtruj wyniki

Samochody poleasingowe Volvo XC 90

Samochody poleasingowe Volvo XC90


Produkcja Volvo XC90 rozpoczęła się w 2002 roku i zyskała kontynuację w postaci dwóch generacji tego modelu. Bez chwili zawahania można stwierdzić, że Volvo XC90 to przykład luksusowego SUV-a. Wystarczy spojrzeć na wnętrze pojazdu wykończone najlepszymi materiałami, takimi jak skóra, drewno, kompozyt węglowy i aluminium. Podobnie jak wszystkie modele szwedzkiej marki, i tutaj znajdziemy nawiązanie do nordyckiej mitologii w postaci reflektorów LED w kształcie młota Thora.

To tylko kilka elementów, którymi zaskakuje Volvo XC90!

Jakie zalety niesie za sobą inwestycja w egzemplarze poleasingowe Volvo XC90?


Jest to jeden z tych modeli, które mogą przyprawić wielu o szybsze bicie serca. Jednak można rozpocząć przygodę z samochodami SUV klasy wyższej na nieco bardziej przyjaznych warunkach finansowych, np. korzystając z oferty na samochody Volvo XC90 poleasingowe. Bardzo szybko można zauważyć, że mimo atrakcyjnych wersji są o kilkanaście procent tańsze niż używane egzemplarze od właścicieli prywatnych.

Czy chcesz dowiedzieć się, dlaczego nie warto przepłacać? Wśród zalet postawienia na auta poleasingowe VOLVO XC90 można znaleźć:

●              doskonale udokumentowany przebieg, serwisowanie, naprawy i historię pojazdu – decydując się na taką ofertę, masz pełen wgląd w książkę serwisową,

●              niewielu poprzednich właścicieli – z reguły takie pojazdy miały dotychczas tylko jednego właściciela,

●              doskonałe roczniki – większość ofert na samochody poleasingowe Volvo XC90 dotyczy aut w wieku 3–4 lat, dzięki czemu pojazdy nadal są sprawne i reprezentacyjne,

●              możliwość odliczenia podatku i uniknięcia opłaty skarbowej – jest to możliwe ze względu na dowód sprzedaży w postaci faktury VAT 23%.

Rozpoczęcie swojej przygody z luksusowym szwedzkim pojazdem jest korzystne gdy zdecydujesz się wybrać ofertę na samochody poleasingowe.

Co skłania kierowców do postawienia na auta poleasingowe Volvo XC90?


Liczy się nie tylko atrakcyjna cena. Wiele osób przy dużych inwestycjach ceni sobie bezpieczeństwo. Nikt nie chce wydać ponad 200 tysięcy złotych na samochód, który może mieć wady ukryte, dlatego samochody poleasingowe Volvo XC90 są sprawdzane przez specjalistę zanim zostaną ponownie wystawione na sprzedaż. W rezultacie dzięki opinii rzeczoznawcy, zainteresowana autem osoba może zapoznać się z dokładnym stanem technicznym pojazdu. Wśród kolejnych zalet, jakie można wymienić w przypadku takiego wyboru, jest polskie pochodzenie samochodu, gdyż wszystkie oferowane pojazdy zostały zakupione w krajowym salonie, co podnosi ich wartość na rynku wtórnym.